REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

Regulamin Sklepu Internetowego gaz-bud.pl określa zasady zamówień oraz sprzedaży towarów za pośrednictwem Sklepu Internetowego gaz-bud.pl. Złożenie przez klienta zamówienia na określony towar oznacza akceptację postanowień niniejszego Regulaminu.

WARUNKI OGÓLNE I WARUNKI SPRZEDAŻY

 1. Właścicielem Sklepu Internetowego jest Firma Handlowa "Gaz-Bud Sp. z o.o." ul. Bohaterów Wolności 35, 05-820 Piastów, NIP 529-16-52-068, Tel/fax (22) 636-78-79, (22) 636-78-80
 2. Zamówienia w Sklepie można składać tylko przez ten Sklep Internetowy.
 3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 4. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 15.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 5. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu lub (i) adresu e-mail - do potwierdzenia przyjęcia zamówienia. Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub / i poprzez e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane.
 6. Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.
 7. Zamówienia potwierdzonego nie można anulować.
 8. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
 9. Sprzedawca zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji (patrz punkt 5).
 10. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 11. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.
 12. Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna (fakturę VAT).
 13. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art.10 w/w ustawy. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z nami pod nr telefonu (22) 636-78-79 celem ustalenia warunków zwrotu. Towar powinien być zwrócony w fabrycznym opakowaniu.
 14. Sprzedający zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych towarów, znajdujących się w ofercie Sklepu Internetowego.
 15. Oferta Sklepu jest ważna tylko na terenie Polski.
 16. W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu (22) 636-78-79.
 17. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych".
 18. W Sklepie Internetowym gaz-bud.pl nie obowiązują "srebrne i złote" karty stałego klienta.

WARUNKI REKLAMACJI

 1. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT).
 2. Koszt przesyłki reklamowanego towaru pokrywa kupujący.
 3. Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana w ciągu 14 dni od daty dostarczenia uszkodzonego towaru pod adres firmy.
 4. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.
 5. Reklamacji podlegają wyłącznie wady ukryte powstałe z winy producenta.
 6. W przypadku gdy towar konsumpcyjny jest niezgodny z umową kupujący może żądać wymiany na nowy zgodny z opisem zamowienia.

Złożenie zamówienia w Sklepie gaz-bud.pl oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego, ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów  oraz ochronie danych osobowych.