Farby i impregnaty silikonowe

Farby i impregnaty silikonowe

Farby i impregnaty silikonowe  Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • 34,99 zł W magazynie

  SARSIL H-14/R – jest środkiem przeznaczonym do hydrofobizacji zewnętrznych powierzchni murów, tynków cementowo-wapiennych i porowatych materiałów budowlanych takich jak: beton, dachówka ceramiczna, cegła silikatowa i wypalana, gips, okładziny z piaskowca oraz z nie polerowanego granitu i marmuru.

  34,99 zł
  W magazynie
 • 173,89 zł W magazynie

  SARSIL W – dwuskładnikowy preparat przeznaczony jest do wzmacniania i równoczesnej hydrofobizacji tynków cementowo-wapiennych i każdego rodzaju nasiąkliwych, porowatych materiałów stosowanych w budownictwie, głównie: piaskowca, kamienia wapiennego, cegły silikatowej i klinkierowej, dachówki, kostki brukowej.

  173,89 zł
  W magazynie
 • 37,00 zł W magazynie

  SARSIL KAMIEŃ - przeznaczony jest do hydrofobizacji kolorowych sztukaterii betonowych barwionych w masie oraz naturalnych kolorowych kamieni elewacyjnych. Charakteryzuje się doskonałą penetracją, nasyca strukturalnie materiał bez uszczelniania go, wpływa jednocześnie na radykalne obniżenie wodochłonności. 

  37,00 zł
  W magazynie
 • 24,99 zł W magazynie

  SARSIL KLINKIER – jest nowoczesnym preparatem silikonowym przeznaczonym do impregnacji cegły i płytek klinkierowych na elewacjach, ogrodzeniach itp.

  24,99 zł
  W magazynie
 • 21,35 zł W magazynie

  SARSIL BRUK – jest nowoczesnym preparatem silikonowym do impregnacji powierzchni wykonanej z kostki brukowej.

  21,35 zł
  W magazynie
 • 48,22 zł W magazynie

  AHYDROSIL K – przeznaczony jest do powierzchniowej wodoodpornej  (hydrofobizacji) cegły silikatowej, bloczków gipsowych, betonów, tynków cementowo-wapiennych, fug. Może być stosowany do iniekcyjnej metody osuszania murów.

  48,22 zł
  W magazynie
 • 29,64 zł W magazynie

  SARSIL BRUK  PREMIUM jest nowoczesnym ekologicznym hydrofobowym preparatem silikonowym o własnościach olejofobowych przeznaczonym głównie do zabezpieczenia nawierzchni wykonanej z kostki brukowej oraz elementów betonowych wokół domu (chodniki, podjazdy garażowe, tarasy itp.) jak również w miejscach typu: stacje benzynowe, warsztaty, parkingi, ciągi piesze...

  29,64 zł
  W magazynie
 • 35,55 zł W magazynie

  SARSIL ME-25 – jest stosowany jako dodatek uszlachetniający w produkcji tynków akrylowych i farb fasadowych oraz jako środek do powierzchniowej hydrofobizacji porowatych materiałów budowlanych, takich jak: bloczki gipsowe, beton komórkowy, dachówki, tynki cementowo-wapienne i akrylowe.

  35,55 zł
  W magazynie
 • 21,40 zł W magazynie

  SARSIL CZYŚCIK Środek przeznaczony do usuwania wysoleń i wykwitów wapniowych, resztek zapraw, betonu, nalotów cementowych, osadu. Polecany głównie do stosowania na kostkę brukową i inne wyroby betonowe. Może być również stosowany na nie otynkowany mur oraz podłoża typu: klinkier, kamień łamany, cegła silikatowa, beton architektoniczny, itp.

  21,40 zł
  W magazynie
 • 18,45 zł W magazynie

  SARSIL CZYŚCIK BRUK Środek przeznaczony do usuwania wysoleń i wykwitów wapniowych, resztek zapraw, betonu, nalotów cementowych, osadu. Polecany głównie do stosowania na kostkę brukową i inne wyroby betonowe. Może być również stosowany na nie otynkowany mur oraz podłoża typu: klinkier, kamień łamany, cegła silikatowa, beton architektoniczny, itp.

  18,45 zł
  W magazynie
 • 32,00 zł W magazynie

  SARSIL Zmywacz jest preparatem przeznaczonym do usuwania pozostałości po wyrobach opartych na żywicach silikonowych, akrylowych, oraz dyspersjach polimerowych, takich jak m.in. silikonowe impregnaty wodne i rozpuszczalnikowe SARSIL®, farby silikonowe, farby w aerozolu, itp.

  32,00 zł
  W magazynie
 • 23,86 zł W magazynie

  SARSIL EKO – ekologiczna wodorozcieńczalna farba produkowana na bazie żywicy silikonowej i dyspersji akrylowej. Przeznaczona do malowania podłoży wykonanych z tynków cementowych, cementowo-wapiennych, polimerowo-cementowych, gipsowych oraz betonu, żelbetonu, cegły wypalanej  i silikatowej.

  23,86 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów